O mnie

Trochę o mnie …

Nazywam się Mateusz Domin, jestem doświadczonym informatykiem, który nie boi się wyzwań i wciąż poszerza zakres swoich umiejętności. Jako programista sprawnie realizuje kolejne zadania, zdobywając uznanie klientów, których szybko przybywa. Stworzę aplikacje internetowe zgodne z Twoimi zaleceniami. Gwarantuję szybką realizację powierzonych zadań. Przygotuję czytelne i logiczne aplikacje, którymi z łatwością będziesz mógł zarządzać. Usatysfakcjonuję każdego klienta, spełniając jego indywidualne oczekiwania z branży IT. Zawsze dążę do wyznaczonego celu, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Poświęć chwilę i sprawdź czym się zajmuję. Czekam na Twoją wiadomość.

PROGRAMISTA

Realizacja projektów Aplikacji Webowych dla Biznesu i Administracji. Budowa informatycznych rozwiązań B2B. Zarządzanie projektami informatycznymi. Analiza potrzeb klienta. Analiza danych.

SPECJALISTA IT

Analiza IT. Wdrożenia systemowe i sprzętowe. Modernizacja infrastruktury IT. Realizacja projektów informatycznych. Administrowanie serwerami wirtualizacji i baz danych.

WEBAPP DEVELOPER

Realizacja innowacyjnych rozwiązań aplikacji webowych. Tworzenie lub współtworzenie serwisów Webowych.


Sprawdź mojego Gita


Uwaga !!!

Nie wykonuję projektów związanych z ideologią LGBT.